Používáme cookies.
OK

Úvod » Směsi koření » Dýňové koření


        

Dýňové koření

 

Číslo produktu: 0575
EAN kód: 8595666215735
Balení:
cena bez DPH: 21,7 Kč
cena s DPH (15 %):
25,0 Kč

Dýňové koření (Pumpkin Spice)

Směs sladkých koření podle severoamerické tradice na pečenou dýni. Koření se přidává k dýni při pečení nebo dušení a výsledné dýňové pyré se používá na pečení dýňového koláče, na výrobu dýňových omáček nebo třeba dýňového sirupu. Ačkoliv se jmenu Pumpkin Spice (dýňové koření), směs neobsahuje dýně ale je výborná na dýně nebo ovoce. Dýňové koření jsme připravili jako sezónní specialitu s originální etiketou a bude v nabídce pouze do konce října 2018.

Složení: skořice, zázvor, muškátový ořech, nové koření, hřebíček.

Balení:

Sáček 60 ml - 25 g
Kořenka 80 ml - 35 g

linka

Dýňový koláč

Jednoduchý salát ideální na cesty, pikniky i do krabičky na oběd v kanceláři.

linka

 

obaly koreni

Sáčky

Sáčky se zipem umožňující opakované vzduchotěsné uzavření. Jsou vyrobené z třívrstvého materiálu podobné konstrukce jako nápojové kartony a zaručují zachování kvality po celou dobu minimální trvanlivosti.

Kořenky

Kořenky jsou vyrobeny z kvalitního plastu (PET) vyvinutého speciálně pro uskladnění koření (dokáže pohltit 90% UV záření). PET je moderní materiál, který v čím dál větší míře nahrazuje tradiční sklo. Oproti sklu má značné výhody: je nerozbitný, lehčí, levnější a přitom si zachovává důležité vlastnosti jako chemická netečnost, krystalická čistota a neprodyšnost.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.